Talk Inclusive Design from DetroitTalk Inclusive Design from Detroitvr., mei 23, 11:30HANGAR K • KortrijkGratisSla Talk Inclusive Design from Detroit op in je collectie.Deel Talk Inclusive Design from Detroit met je vrienden.
Boeklancering 'Leven is de enige wet die ik erken'Boeklancering 'Leven is de enige wet die ik erken'za., mei 24, 19:00Oordegemdorp 29 • LedeGratisSla Boeklancering 'Leven is de enige wet die ik erken' op in je collectie.Deel Boeklancering 'Leven is de enige wet die ik erken' met je vrienden.
personeelsvergadering: Strategie van het gelukpersoneelsvergadering: Strategie van het gelukwo., jun. 18, 17:30De Schouw • LichterveldeGratisSla personeelsvergadering: Strategie van het geluk op in je collectie.Deel personeelsvergadering: Strategie van het geluk met je vrienden.
Waar gaat het heen? Een event over de toekomst van werk!Waar gaat het heen? Een event over de toekomst van werk!di., mei 6, 12:30SQUADRON • WaregemGratisSla Waar gaat het heen? Een event over de toekomst van werk! op in je collectie.Deel Waar gaat het heen? Een event over de toekomst van werk! met je vrienden.
Bestuurders evenement in het kader van de Drinkbare Schelde-wandelingBestuurders evenement in het kader van de Drinkbare Schelde-wandelingdi., mei 6, 16:30Graslei 14 • GentGratisSla Bestuurders evenement in het kader van de Drinkbare Schelde-wandeling op in je collectie.Deel Bestuurders evenement in het kader van de Drinkbare Schelde-wandeling met je vrienden.
Masterclass Segni Mossi: GREEN-training + talkMasterclass Segni Mossi: GREEN-training + talkza., okt. 4, 15:00Danspunt • Gent€ 150 - € 170Sla Masterclass Segni Mossi: GREEN-training + talk op in je collectie.Deel Masterclass Segni Mossi: GREEN-training + talk met je vrienden.
#HVDV25 Talk @ Gent: Hoe design impact creëert#HVDV25 Talk @ Gent: Hoe design impact creëertdi., mei 6, 17:30Wintercircus • GentGratisSla #HVDV25 Talk @ Gent: Hoe design impact creëert op in je collectie.Deel #HVDV25 Talk @ Gent: Hoe design impact creëert met je vrienden.
Training voor gecertificeerde beoordelaars van emotionele ontwikkelingTraining voor gecertificeerde beoordelaars van emotionele ontwikkelingvandaag om 09:30HOGENT campus Mercator • Gent€ 450Sla Training voor gecertificeerde beoordelaars van emotionele ontwikkeling op in je collectie.Deel Training voor gecertificeerde beoordelaars van emotionele ontwikkeling met je vrienden.
GRATIS fiets- & autotocht met rondleidingen in het spoor van de ANZACsGRATIS fiets- & autotocht met rondleidingen in het spoor van de ANZACsza., mei 3, 10:00Tyne Cot Cemetery • ZonnebekeSla GRATIS fiets- & autotocht met rondleidingen in het spoor van de ANZACs op in je collectie.Deel GRATIS fiets- & autotocht met rondleidingen in het spoor van de ANZACs met je vrienden.
Factureren zonder zorgen: van PEPPOL tot betalingFactureren zonder zorgen: van PEPPOL tot betalingdi., mei 13, 19:30TVELT • Zedelgem€ 20Sla Factureren zonder zorgen: van PEPPOL tot betaling op in je collectie.Deel Factureren zonder zorgen: van PEPPOL tot betaling met je vrienden.